Skoč na obsahSkoč na navigaci

Informace pro děti a jejich rodiče

Vítejte v dětském oddělení naší knihovny, které je pro vás otevřeno čtyři dny v týdnu.

Naše půjčovna vám nabízí bohatý výběr knížek pro děti a mládež.
Najdete u nás leporela, pohádky, první čtení, komiksy, dobrodružnou literaturu, ságy, sci-fi a fantasy, dívčí romány, young adult literaturu, cizojazyčnou a naučnou literaturu, školní četbu, časopisy. A samozřejmě máme Kouzelné čtení pro Albi tužku a velký výběr audioknih.

Nabízíme také deskové hry, pro které si ale musíte dojít do studovny. Ve studovně knihovny si můžete deskové hry nejen půjčit, ale i zahrát, psát domácí úkoly, povídat si s kamarády, číst nebo studovat, připojit se k Wi-Fi na svých zařízeních, vytisknout si v případě potřeby materiály ke studiu, od 15 let využít přístup k internetu na 4 počítačích, po dohodě s obsluhou uskutečnit prezenční či absenční výpůjčky naučné a regionální literatury, či si přečíst denní tisk. Ve studovně poskytujeme také meziknihovní výpůjční službu. Deskové hry snáze vyhledáte v on-line katalogu za pomoci klíčového slova hry k zapůjčení.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na detske@knihovnakralupy.cz

Provozní doba knihovny:
Středa 8. května 2024