Biblio-box

12.02.2021

Biblio-box slouží k bezkontaktnímu vrácení výpůjček.

Služba na vrácení knih pomocí biblio-boxu je založena na důvěře mezi knihovnou a čtenářem.

Biblio-box není určen k vkládání knižních darů nebo dokumentů půjčených v jiných knihovnách a prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby (MVS).

Do boxu nevracejte z důvodu možného poškození CD (audioknihy), Kouzelné čtení, časopisy a deskové hry. Pokud vhodíte do boxu tyto dokumenty, bude jakékoliv poškození účtováno čtenáři.

Knihovna se zavazuje knihovní jednotky vyzvednuté z knižního boxu odepsat uživateli z jeho čtenářského konta nejpozději následující pracovní den.

Pokud jsou při vrácení knihovní jednotky vygenerovány sankční poplatky, zůstávají načteny na čtenářském kontě a uživatel je uhradí při osobní návštěvě knihovny.

Knihovní jednotky, které byly oproti stavu při půjčování jakýmkoli způsobem poškozeny, knihovna ze čtenářského konta neodepíše.

Knihovna vyrozumění o vrácení výpůjčky neposílá. Vrácení dokumentu si můžete ověřit nahlédnutím do vašeho čtenářského konta na adrese www.kralupy.tritius.cz, popř. se můžete informovat e-mailem či telefonicky.

Až se knihovna vrátí k běžnému provozu, uvítáme,
pokud nám předáte půjčené dokumenty osobně.

Do boxu nevhazujte čtenářské průkazy!

 

Aktuální informace

 • Provozní informace
 • Akce
 • Ostatní

   

  znak-w76px.png

   

  logo.png

   

  Městská knihovna Kralupy nad Vltavou je cílem podpory od Středočeského kraje poskytované příjemci formou regionálních funkcí.

   

  logo_100-original.jpg

   

  facebook.png

   

  insta-icon.png

   

  CRo-Region_100.7-H-BLACK.png

   

  TOPlist